Хуманитарна акција "Да Петра победи!"
уторак, 15 октобар 2019 04:54
Од почетка септембра ученици наше школе са својим наставницима, родитељима и мештанима Банатског Новог Села организовали су и реализовали неколико хуманитарних акција како би се прикупио новац за нашу драгу Петру, која треба да  настави лечење у Француској. Овом приликом захваљујемо ученицима, родитељима, мештанима, Ученичком парламенту, Манифестацији „Тракторијада”, „Мишелин пабу“, „Биртија бару“, кафеу „Миленијум“, „Бонапарти“, „Мозу“ и кафеу „Кулишић“ на хуманитарним журкама, удружењу „Наше Ново Село“, основним школама „1. мај“ из Владимировца, ОШ „Мирослав Антић Мика“, ОШ „Свети Сава“, ОШ „Исидора Секулић“, ОШ „Ђура Јакшић“, Балетској, Медицинској и Економској школи у Панчеву, Медицинској школи у Београду, Удружењу жена „Новосељанке“ , Туристичкој организацији града Вршца и свим предузећима, предузетницима и појединцима који свесрдно учествују у акцијама за прикупљање новца за Петру преко фондације #budihuman или на други начин.