Хуманитарни новогодишњи базар и концерт „Christmas Carols”
четвртак, 06 фебруар 2020 08:29
Концерт „Christmas Carols” и хуманитарни новогишњи базар одржани су у петак 20. 12. 2019. године у холу наше школе, на Међународни дан солидарности.
Хол наше школе био је дупке пун, јер су сви ученици нижих разреда учествовали у програму. Концерт су припремиле наставнице енглеског језика Анела Потежица и Мариана Карабаш, које већ неколико година пред новогодишње празнике организују концерт на којима ђаци певају песме на енглеском језику.
На продајној изложби куповали су се разни ручни радови, у чијој изради су учествовали сви − ученици, учитељи и васпитачи. Имитације Снешка Белића, Деда Мраза, украсне тегле, честитке, украси за јелку и новогодишњу трпезу, магнети, колачићи и много других ђаконија привлачили су пажњу својом љупкошћу.
Приход са новогодишњег базара намењен је за лечење Петре Ђорђевић.
Овај новогодишњи догађај у школи ђаци ће дуго памтити, јер су осим учешћа у музичком делу програма били део једне племените акције којом су пружили подршку Петри на путу до излечења.