Почетна Пројекти Модернизација наставе
Модернизација наставе
Кроз пројекат Националног савета румунске националне мањине који је подржан од стране Владе Румуније (Одсек за прекограничну сарадњу са Румунима из других држава), нашој школи су донирани интерактивна бела табла, пројектор и лаптоп рачунар који садржи и софтвер на румунском језику. Пројекат има за циљ модернизацију школа у којима се настава одржава на румунском наставном језику.
Prin proiectul Consiliului Național al Minorității Naționale Române, susținut financiar de Departamentul pentru Românii de Pretutindeni, la Satu Nou a fost instalată tabla interactivă. Pachetul conține tabla interactivă, videoproiector și laptop care conține software și în limba română. Această acțiune face parte din proiectul care vizează modernizarea învățământului românesc din Serbia.
modernizacija-nastave