Почетна Ученички радови Историја Жене које су промениле Србију
Жене које су промениле Србију
"Жене које су промениле Србију" пројекат је који је требало да буде приказан поводом Осмог марта, а у оквиру пројекта Европске уније "Квалитетно образовање за све", али нас је коронавирус спречио у томе. Баш кад смо најавили догађај, наступила је забрана јавних окупљања. Десет ученица из осмог разреда добило је задатак да одглуми по једну жену која је допринела промени у животу жена у Србији, свака на свој начин. Како реализација није била могућа до завршетка школске године, замолили смо ученице да свака за себе и на свој начин сними видео запис у којем представља своју хероину. Најаве је читао Стефан Димић. Пројекат су припремиле наставнице Бранка Стјепановић, Трезика Рошкулец и Снежана Кнежевић.