Обавештење о организацији рада школе у школској 2021/22. години
понедељак, 30 август 2021 13:56
Обавештење о организацији рада школе у школској 2021/22. години прочитајте на ОВОМ линку.

Пројекат "Предео очима уметника"
петак, 25 јун 2021 05:27
У школи је данас представљен пројекат "Предео очима уметника" који су наставнице Бранка Стјепановић и Снежана Кнежевић радиле крајем ове школске године са ученицима 6-2 и 6-3. Ради се о корелацији географије, ликовне културе и информатике, а како је пројекат реализован можете погледати у видеу.

Дан школе 2021.
понедељак, 31 мај 2021 00:00
Драга децо, поштовани родитељи и сви пријатељи наше школе!
И ове године обележавамо Дан школе у некако ванредним условима, и уместо да се окупимо и обележимо тај весели јубилеј живом песмом и игром и стварним осмесима, опет ћемо то учинити виртуелно. Тако и живимо више од годину дана, па ето сад да на овај дан и пред сам крај школске године сви заједно пожелимо да се са овим распустом коначно ослободимо ових неуобичајених околности, а нова школска година да нам почне како је и досад било и како нам се одувек више свиђало. Са ипак високим оптимизмом и ведрином, спремили смо за Дан школе само неколико тачака – тек да се види да смо учили и у овим отежаним приликама, али да не пристајемо да нам ова стварност буде будућност. Наша је будућност заједничко разиграно детињство у школским учионицама и у дворишту, и у то чврсто верујемо, знајући да нас сви пуног срца подржавате, и једва чекамо да ходници опет зажагоре, да се окупимо у холу за одмор, и да опет имамо другара из клупе.
Хвала вам што нас подржавате и у овако ограниченим временима, и што стрпљиво с нама чекате повратак уобичајеног школског живота.

Обавештење
уторак, 27 април 2021 18:19
Пролећни распуст почиње у петак 30. априла 2021. године и завршава се у петак 7. маја 2021. године.
Први наставни дан након пролећог распуста јесте понедељак 10. мај 2021. године. У понедељак наставу има група Б.

« ПочетакПретходна12345678910СледећаКрај »

Страна 1 од 45