Дан школе 2021.
понедељак, 31 мај 2021 00:00
Драга децо, поштовани родитељи и сви пријатељи наше школе!
И ове године обележавамо Дан школе у некако ванредним условима, и уместо да се окупимо и обележимо тај весели јубилеј живом песмом и игром и стварним осмесима, опет ћемо то учинити виртуелно. Тако и живимо више од годину дана, па ето сад да на овај дан и пред сам крај школске године сви заједно пожелимо да се са овим распустом коначно ослободимо ових неуобичајених околности, а нова школска година да нам почне како је и досад било и како нам се одувек више свиђало. Са ипак високим оптимизмом и ведрином, спремили смо за Дан школе само неколико тачака – тек да се види да смо учили и у овим отежаним приликама, али да не пристајемо да нам ова стварност буде будућност. Наша је будућност заједничко разиграно детињство у школским учионицама и у дворишту, и у то чврсто верујемо, знајући да нас сви пуног срца подржавате, и једва чекамо да ходници опет зажагоре, да се окупимо у холу за одмор, и да опет имамо другара из клупе.
Хвала вам што нас подржавате и у овако ограниченим временима, и што стрпљиво с нама чекате повратак уобичајеног школског живота.

уторак, 27 април 2021 18:19
Пролећни распуст почиње у петак 30. априла 2021. године и завршава се у петак 7. маја 2021. године.
Први наставни дан након пролећог распуста јесте понедељак 10. мај 2021. године. У понедељак наставу има група Б.

петак, 16 април 2021 12:18
Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 13. 4. 2021. године, организација рада у периоду од 19. 4. 2021. године обавља се на следећи начин:
1.Настава у првом циклусу основне школе наставља се кроз непосредни образовно-васпитни рад према изабраном моделу организације наставе у оквиру постојећег оперативног плана рада школе. У првом циклусу (од првог до четвртог разреда) настава се обавља на исти начин као и до сада (кроз модел који се примењује од почетка 2020/21. године). Припремна предшколска одељења и старија група при школи такође раде према организацији која је важила и до сада.
2.У другом циклусу основне школе образовно-васпитни рад оствариваће се, почевши од 19. 4. 2021. године, на начин на који је образовно-васпитни рад био организован од септембра 2020. године.
Напомена: У понедељак 19. 4. креће Б група, а затим се групе смењују на начин на који се рад организовао од септембра 2020.

среда, 07 април 2021 15:36
Поштовани родитељи,
У прилогу се налази обавештење за родитеље ученика осмог разреда који уписују први разред средње школе 2021/22. школске године.
Портал „Моја средња школа“ представља платформу која Вам омогућава да извршите електронске услуге у вези са пријемним испитом, завршним испитом и уписом у први разред средње школе за школску 2021/2022. годину за школе чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе, са изузетком музичких, балетских и специјалних школа.
Прва активност на порталу https://mojasrednjaskola.gov доступна је за кориснике од 12. априла и намењена је пријављивању полагања пријемних испита за специјализована одељења за ученика са посебним способностима и за средње уметничке школе.
Више информација можете наћи у обавештењу у прилогу на ОВОМ линку.

« ПочетакПретходна12345678910СледећаКрај »

Страна 1 од 44