Почетна O школи Запослени За наставнике Резултати са општинских такмичења
Резултати са општинских такмичења
Завршена су општинска такмичења и наша школа је опет постигла сјајне резултате:

3. 3. 2019. У Глогоњу је одржана општинска Књижевна олимпијада. Освојили смо три друга и два трећа места: Анастасиа Глигорин има 2. место, Бојана Опарница исто 2, као и Анђела Пауновић. Софија Митровић и Ива Марчетић освојиле су треће место. Свих пет ученица иде на окружно такмичење.
3. 3. 2019. На општинском такмичењу из математике, што је и највиши ранг за треће разреде, освојили смо друго место – Малајмаре Марина – и једно треће место – Дудулец Данијел.
На нивоу четвртих разреда, треће место Јелена Кљајић, и она иде даље, а Милица Боснић је похваљена.
9. 3. 2019. У Панчеву је одржано општинско такмичење из историје. Резултати све говоре.
5. разред: Ања Перјаничић 3. место;
7. разред: Драгана Топић 1. место, Анђела Пауновић 3. место;
8. разред: Анђела Јовић 1. место, Анастасија Глигорин 1. место, Милица Ерак 1. место.
10. 3. 2019. Општинско такмичење из географије. Осмаци: Јовић Анђела, Глигорин Анастасиа, Кристина Дошља 2.место. Оне иду даље. Боројевић Биљана трећа, Емилијан Блаж исто. Седмаци: Бојана Опарница прво, Никола Јовић друго, иду даље. Драгана Топић треће.
16. 3. 2019. Резултати са општинског такмичења из технике и технологије: бродомоделарство – Александар Цвејић 1. место, Ања Перјаничић 2. место; аутомоделарство – Михајло Кнежић 2. место и Милица Проле 2. место у изради модела по задатку. Сви иду на окружно! Такмичење је било у Омољици.
17. 3. 2019. у Панчеву је одржано општинско такмичење из граматике српског језика и резултати су следећи:
V разред – Страхиња Vељковић 2. место и Душан Димић 3. место, пласирали се на окружно. Михајло Кнежић 3. место.
VИ разред – Андрија Митровић 1. место, Марко Параушић 2. и Уна Зорић 3. место, пласирали се на окружно такмичење.
VII разред – Бојана Опарница 2. место и Анђела Пауновић 2. место, обе иду на окружно такмичење. Стефан Димић освојио 3. место.
VIII разред – Анастасиа Глигорин 1. место и Софија Митровић 3. место, обе иду на окружно такмичење.