Трибина „СТОП насиљу“

Трибина „СТОП насиљу“ одржана је 3. 4. 2014. у 12 чaсова у кабинету ликовне културе. Присуствовало је око 60 ученика од петог до осмог разреда, неколико наставника, социјална радница, директорка и логопед. Трибину су водили ученици Теодора Бубњевић, Јелена Рашић, Даница Симић и Атанасије Симић, а за техничку подршку био је задужен Антонио Анкајцан.

Деца су одлично обавила свој посао, била врло комуникативна, одговарала на постављена питања и подстицала остале ученике на дискусију. Направили су добар избор кратких филмова на тему вршњачког и породичногнасиља, који су оставили утисак и подстакли на размишљање. Циљ трибине у потпуности је реализован и ово је добар корак напред у спречавању насиља.